🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Value HD-Freightliner Columbia/Century Hood Latch Assembly, Passenger Side A17-15553-001
Freightliner Columbia Hood Latch Kit, Passenger Side
Fits Freightliner Columbia / Century 1996 - 2010
OEM PN# A17-15553-001
Left and Right Kits Available
Includes: (1) Left Or Right Latch And (1) Latch Hook
Hardware Not Included
Quality Made Product
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia / Century |
| Year | 1995 - 2008 |
| OEM Part # | A17-15553-001, Passenger Side |
| Aftermarket Part # | FRCE-0710-R |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 3 lbs |
| Dimensions | |
| Notes | Freightliner Columbia Hood Latch Assembly, Passenger Side |
Freightliner Columbia Hood Latch Kit, Passenger Side
Fits Freightliner Columbia / Century 1996 - 2010
OEM PN# A17-15553-001
Left and Right Kits Available
Includes: (1) Left Or Right Latch And (1) Latch Hook
Hardware Not Included
Quality Made Product
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia / Century |
| Year | 1995 - 2008 |
| OEM Part # | A17-15553-001, Passenger Side |
| Aftermarket Part # | FRCE-0710-R |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 3 lbs |
| Dimensions | |
| Notes | Freightliner Columbia Hood Latch Assembly, Passenger Side |
$52.95
Value HD-Freightliner Columbia/Century Hood Latch Assembly, Passenger Side A17-15553-001—
$52.95
Description
Freightliner Columbia Hood Latch Kit, Passenger Side
Fits Freightliner Columbia / Century 1996 - 2010
OEM PN# A17-15553-001
Left and Right Kits Available
Includes: (1) Left Or Right Latch And (1) Latch Hook
Hardware Not Included
Quality Made Product
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia / Century |
| Year | 1995 - 2008 |
| OEM Part # | A17-15553-001, Passenger Side |
| Aftermarket Part # | FRCE-0710-R |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 3 lbs |
| Dimensions | |
| Notes | Freightliner Columbia Hood Latch Assembly, Passenger Side |
