🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 4
Freightliner FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 Grill Aluminum
FLG-678
| SKU # | FLG-678 |
| Make | Freightliner |
| Model | FL50 FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 |
| Year | 1991 & Newer |
| OEM Part # | A17-12935-000, A17-12935-001, A17-12935-002, A17-12935-003, A17-14768-000 |
| Aftermarket Part # | GRFL6070PA |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 10 lbs. |
| Dimensions | 47" x 23" x 3" |
| Notes | Freightliner FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 New Aluminum Grill |
FLG-678
| SKU # | FLG-678 |
| Make | Freightliner |
| Model | FL50 FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 |
| Year | 1991 & Newer |
| OEM Part # | A17-12935-000, A17-12935-001, A17-12935-002, A17-12935-003, A17-14768-000 |
| Aftermarket Part # | GRFL6070PA |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 10 lbs. |
| Dimensions | 47" x 23" x 3" |
| Notes | Freightliner FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 New Aluminum Grill |
$435.00
Freightliner FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 Grill Aluminum—
$435.00
Description
FLG-678
| SKU # | FLG-678 |
| Make | Freightliner |
| Model | FL50 FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 |
| Year | 1991 & Newer |
| OEM Part # | A17-12935-000, A17-12935-001, A17-12935-002, A17-12935-003, A17-14768-000 |
| Aftermarket Part # | GRFL6070PA |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 10 lbs. |
| Dimensions | 47" x 23" x 3" |
| Notes | Freightliner FL60 FL70 FL80 FL106 FL112 New Aluminum Grill |
