Freightliner FLD 112 Grill Aluminium
FLG-112
| SKU # | FLG-112 |
| Make | Freightliner |
| Model | FLD-112 |
| Year | 1995-Newer |
| OEM Part # | A17-12622-003, A17-12145-000 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 18 lbs. |
| Dimensions | 42" x 34" |
| Notes | Freightliner FLD-112 Aluminum Grill. Will Fit Severe Duty Also. Bugscreen NOT included. Emblem holes are pre-punched. Freightliner Emblem NOT Included. |
FLG-112
| SKU # | FLG-112 |
| Make | Freightliner |
| Model | FLD-112 |
| Year | 1995-Newer |
| OEM Part # | A17-12622-003, A17-12145-000 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 18 lbs. |
| Dimensions | 42" x 34" |
| Notes | Freightliner FLD-112 Aluminum Grill. Will Fit Severe Duty Also. Bugscreen NOT included. Emblem holes are pre-punched. Freightliner Emblem NOT Included. |
Original: $460.00
-70%$460.00
$138.00Description
FLG-112
| SKU # | FLG-112 |
| Make | Freightliner |
| Model | FLD-112 |
| Year | 1995-Newer |
| OEM Part # | A17-12622-003, A17-12145-000 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 18 lbs. |
| Dimensions | 42" x 34" |
| Notes | Freightliner FLD-112 Aluminum Grill. Will Fit Severe Duty Also. Bugscreen NOT included. Emblem holes are pre-punched. Freightliner Emblem NOT Included. |
