Freightliner FLD Classic Bumper 18" Ultramax 8 Bolt
FLB-3057
| Make | Freightliner |
| Model | FLD Classic |
| Year | 1984-2003 |
| OEM Part # | A21-25426-210 (different variations) |
| Aftermarket # |
0209NLSQ, N31 0CB001006 |
| Condition | New |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 95" x 18" |
| Notes | New Non-OEM 18 Ultramax Steel Chrome Bumper. 8 Bolt. |
FLB-3057
| Make | Freightliner |
| Model | FLD Classic |
| Year | 1984-2003 |
| OEM Part # | A21-25426-210 (different variations) |
| Aftermarket # |
0209NLSQ, N31 0CB001006 |
| Condition | New |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 95" x 18" |
| Notes | New Non-OEM 18 Ultramax Steel Chrome Bumper. 8 Bolt. |
Original: $762.00
-70%$762.00
$228.60Description
FLB-3057
| Make | Freightliner |
| Model | FLD Classic |
| Year | 1984-2003 |
| OEM Part # | A21-25426-210 (different variations) |
| Aftermarket # |
0209NLSQ, N31 0CB001006 |
| Condition | New |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 95" x 18" |
| Notes | New Non-OEM 18 Ultramax Steel Chrome Bumper. 8 Bolt. |
