š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 3
International 9900I Short / 5900 SFA Hood W/Breather Cutouts
INH-830B
| Make | International |
| Model | 9900I Short / 5900 SFA |
| Year | 1999-Up |
| OEM Part # | 3531924C91, 3552478C93, 3552478C94, 3557798C91, 3557798C93, 3557798C94, 3614570C95, 3867440C94, 3867440C95 |
| Aftermarket Part # | AMHNV032-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 435 lbs. |
| Dimensions | 56 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | Curved Windshield Only. Short With Cutouts For Breathers. Will Not Fit 5900 SBA. |
INH-830B
| Make | International |
| Model | 9900I Short / 5900 SFA |
| Year | 1999-Up |
| OEM Part # | 3531924C91, 3552478C93, 3552478C94, 3557798C91, 3557798C93, 3557798C94, 3614570C95, 3867440C94, 3867440C95 |
| Aftermarket Part # | AMHNV032-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 435 lbs. |
| Dimensions | 56 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | Curved Windshield Only. Short With Cutouts For Breathers. Will Not Fit 5900 SBA. |
$2,395.00
International 9900I Short / 5900 SFA Hood W/Breather Cutoutsā
$2,395.00
Description
INH-830B
| Make | International |
| Model | 9900I Short / 5900 SFA |
| Year | 1999-Up |
| OEM Part # | 3531924C91, 3552478C93, 3552478C94, 3557798C91, 3557798C93, 3557798C94, 3614570C95, 3867440C94, 3867440C95 |
| Aftermarket Part # | AMHNV032-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 435 lbs. |
| Dimensions | 56 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | Curved Windshield Only. Short With Cutouts For Breathers. Will Not Fit 5900 SBA. |
