Aftermarket Chrome Steel Bumper, Kenworth W900B Steel Without Fog Light Cutouts
KWB-3324NL
| Make | Kenworth |
| Model | W900B |
| Year | 2011 & Newer |
| OEM Part # | |
| Aftermarket # | TX05C0210-02TS |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 160 |
| Dimensions | 16" |
| Notes | Steel Chrome. Will not fit W900L, with Step |
KWB-3324NL
| Make | Kenworth |
| Model | W900B |
| Year | 2011 & Newer |
| OEM Part # | |
| Aftermarket # | TX05C0210-02TS |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 160 |
| Dimensions | 16" |
| Notes | Steel Chrome. Will not fit W900L, with Step |
Original: $712.00
-70%$712.00
$213.60Description
KWB-3324NL
| Make | Kenworth |
| Model | W900B |
| Year | 2011 & Newer |
| OEM Part # | |
| Aftermarket # | TX05C0210-02TS |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 160 |
| Dimensions | 16" |
| Notes | Steel Chrome. Will not fit W900L, with Step |
