Aftermarket Chrome Steel Bumper, Fits Kenworth W900L Without Fog Lights
KWB-3024NL
| Make | Kenworth |
| Model | W900B, W900L |
| Year | 1982-2010 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | TX7510210-02NS, TX0510210-02TS |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship Weight | 100 lbs |
| Dimensions | 94" x 16" |
| Notes | Made in USA Steel Chrome without fog lights 16 Inches Tall |
KWB-3024NL
| Make | Kenworth |
| Model | W900B, W900L |
| Year | 1982-2010 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | TX7510210-02NS, TX0510210-02TS |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship Weight | 100 lbs |
| Dimensions | 94" x 16" |
| Notes | Made in USA Steel Chrome without fog lights 16 Inches Tall |
Description
KWB-3024NL
| Make | Kenworth |
| Model | W900B, W900L |
| Year | 1982-2010 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | TX7510210-02NS, TX0510210-02TS |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship Weight | 100 lbs |
| Dimensions | 94" x 16" |
| Notes | Made in USA Steel Chrome without fog lights 16 Inches Tall |
