Valley Chrome Steel Bumper, Fits Kenworth W900S Without Fog Light Hole Cutouts (custom)
KWB-73029
| Make | Kenworth |
| Model | W900S |
| Year | 2008-Up |
| OEM Part # | |
| Aftermarket # | FQ-0210-03 |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 94" |
| Notes | Steel Chrome. Without Fog Light Hole Cutouts |
KWB-73029
| Make | Kenworth |
| Model | W900S |
| Year | 2008-Up |
| OEM Part # | |
| Aftermarket # | FQ-0210-03 |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 94" |
| Notes | Steel Chrome. Without Fog Light Hole Cutouts |
Description
KWB-73029
| Make | Kenworth |
| Model | W900S |
| Year | 2008-Up |
| OEM Part # | |
| Aftermarket # | FQ-0210-03 |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 94" |
| Notes | Steel Chrome. Without Fog Light Hole Cutouts |
