Peterbilt 357 / 378 / 379 Short Aluminum 1" Grill Insert Trim
PBG-276
| Make | Peterbilt |
| Model | 357 / 378 |
| Year | N/A |
| OEM Part # | N/A |
| Aftermarket # | N/A |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | N/A |
| Dimensions | N/A |
| Notes | Peterbilt 357 / 378 New Non-OEM Aluminum 1" Grill Insert Trim |
PBG-276
| Make | Peterbilt |
| Model | 357 / 378 |
| Year | N/A |
| OEM Part # | N/A |
| Aftermarket # | N/A |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | N/A |
| Dimensions | N/A |
| Notes | Peterbilt 357 / 378 New Non-OEM Aluminum 1" Grill Insert Trim |
Description
PBG-276
| Make | Peterbilt |
| Model | 357 / 378 |
| Year | N/A |
| OEM Part # | N/A |
| Aftermarket # | N/A |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | N/A |
| Dimensions | N/A |
| Notes | Peterbilt 357 / 378 New Non-OEM Aluminum 1" Grill Insert Trim |
