🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 4
16" Steel Chrome Bumper Tapered for Peterbilt 359
PBB-3036
| Make | Peterbilt |
| Model | 359 / 352 |
| Year | 1967-1986 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | HA-0010-02 |
| Condition | New Aftermarket |
| Ship Weight | 150 |
| Dimensions | 94" x 16" |
| Notes | Tapered bumper with rolled ends. |
PBB-3036
| Make | Peterbilt |
| Model | 359 / 352 |
| Year | 1967-1986 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | HA-0010-02 |
| Condition | New Aftermarket |
| Ship Weight | 150 |
| Dimensions | 94" x 16" |
| Notes | Tapered bumper with rolled ends. |
$213.60
Original: $712.00
-70%16" Steel Chrome Bumper Tapered for Peterbilt 359—
$712.00
$213.60Description
PBB-3036
| Make | Peterbilt |
| Model | 359 / 352 |
| Year | 1967-1986 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | HA-0010-02 |
| Condition | New Aftermarket |
| Ship Weight | 150 |
| Dimensions | 94" x 16" |
| Notes | Tapered bumper with rolled ends. |
