International 9900 18" Steel Chrome Bumper with fog light holes, 3524850C2
INB-832C
Chrome Steel, Texas Square bumper with foglights. Ends are rolled not boxed.
| SKU # | INB-832C |
| Make | International |
| Model | 9900 |
| Year | 2000-Up |
| OEM Part # |
3524850C2Â ***We must verify your part number before shipping. Call 877-839-0159 to expedite the process and have part# or Vin#. |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 165 lbs. |
| Dimensions | 96" x 18" |
| Notes | New, Non-OEM, Chrome Steel, 18" tall, with fog light holes, rolled ends. |
INB-832C
Chrome Steel, Texas Square bumper with foglights. Ends are rolled not boxed.
| SKU # | INB-832C |
| Make | International |
| Model | 9900 |
| Year | 2000-Up |
| OEM Part # |
3524850C2Â ***We must verify your part number before shipping. Call 877-839-0159 to expedite the process and have part# or Vin#. |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 165 lbs. |
| Dimensions | 96" x 18" |
| Notes | New, Non-OEM, Chrome Steel, 18" tall, with fog light holes, rolled ends. |
Description
INB-832C
Chrome Steel, Texas Square bumper with foglights. Ends are rolled not boxed.
| SKU # | INB-832C |
| Make | International |
| Model | 9900 |
| Year | 2000-Up |
| OEM Part # |
3524850C2Â ***We must verify your part number before shipping. Call 877-839-0159 to expedite the process and have part# or Vin#. |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 165 lbs. |
| Dimensions | 96" x 18" |
| Notes | New, Non-OEM, Chrome Steel, 18" tall, with fog light holes, rolled ends. |
