🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 10
+5
Freightliner Coronado SFA RH Fender
| Make | Freightliner |
| Model | Coronado SFA |
| Year | 2003 - Current |
| OEM Part # | 17-18450-003 Passenger side. |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New Aftermarket (See Photos) |
| Ship Weight | 100 lbs. |
| Dimensions | 84"x 36"x 48" crate |
| Notes | Round Headlight Only. Primed White. |
| Make | Freightliner |
| Model | Coronado SFA |
| Year | 2003 - Current |
| OEM Part # | 17-18450-003 Passenger side. |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New Aftermarket (See Photos) |
| Ship Weight | 100 lbs. |
| Dimensions | 84"x 36"x 48" crate |
| Notes | Round Headlight Only. Primed White. |
$535.00
Freightliner Coronado SFA RH Fender—
$535.00
Description
| Make | Freightliner |
| Model | Coronado SFA |
| Year | 2003 - Current |
| OEM Part # | 17-18450-003 Passenger side. |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New Aftermarket (See Photos) |
| Ship Weight | 100 lbs. |
| Dimensions | 84"x 36"x 48" crate |
| Notes | Round Headlight Only. Primed White. |
