🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 4
Freightliner Coronado Bumper Steel Chrome
| Make | Freightliner |
| Model | Coronado |
| Year | 2002-2009 |
| OEM Part # | A21-26646-001, A21-26661-001, A21-26661-000 |
| Aftermarket # | CZ-1001-707, TX02Z1001-07NS |
| Condition | New |
| Ship Weight | 135 lbs. |
| Dimensions | 17" Gull wing |
| Notes | US Made Steel Chrome |
| Make | Freightliner |
| Model | Coronado |
| Year | 2002-2009 |
| OEM Part # | A21-26646-001, A21-26661-001, A21-26661-000 |
| Aftermarket # | CZ-1001-707, TX02Z1001-07NS |
| Condition | New |
| Ship Weight | 135 lbs. |
| Dimensions | 17" Gull wing |
| Notes | US Made Steel Chrome |
$2,087.00
Freightliner Coronado Bumper Steel Chrome—
$2,087.00
Description
| Make | Freightliner |
| Model | Coronado |
| Year | 2002-2009 |
| OEM Part # | A21-26646-001, A21-26661-001, A21-26661-000 |
| Aftermarket # | CZ-1001-707, TX02Z1001-07NS |
| Condition | New |
| Ship Weight | 135 lbs. |
| Dimensions | 17" Gull wing |
| Notes | US Made Steel Chrome |
