Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers Side 2008- up
FLL-520L
| Make | Freightliner |
| Model | Cascadia |
| Year | 2008–2015 |
| OEM Part # | A06-51907-006, A06-51907-002, A06-51907-000, 8885206 |
| Aftermarket Part # | Eagle Eye FL001-B001L, Dorman 888-5206, DIY Solutions LHT01203, LHT01203 |
| New/Used | New, Non OEM |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 28" x 15" x 15" |
| Notes |
Comes with Halogen bulbs installed. Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers Side, Freightliner Cascadia (2014-08), Cascadia 113 (2014-10), Cascadia 125 (2013-08) Left-Hand Side |
FLL-520L
| Make | Freightliner |
| Model | Cascadia |
| Year | 2008–2015 |
| OEM Part # | A06-51907-006, A06-51907-002, A06-51907-000, 8885206 |
| Aftermarket Part # | Eagle Eye FL001-B001L, Dorman 888-5206, DIY Solutions LHT01203, LHT01203 |
| New/Used | New, Non OEM |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 28" x 15" x 15" |
| Notes |
Comes with Halogen bulbs installed. Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers Side, Freightliner Cascadia (2014-08), Cascadia 113 (2014-10), Cascadia 125 (2013-08) Left-Hand Side |
Original: $85.95
-70%$85.95
$25.79Description
FLL-520L
| Make | Freightliner |
| Model | Cascadia |
| Year | 2008–2015 |
| OEM Part # | A06-51907-006, A06-51907-002, A06-51907-000, 8885206 |
| Aftermarket Part # | Eagle Eye FL001-B001L, Dorman 888-5206, DIY Solutions LHT01203, LHT01203 |
| New/Used | New, Non OEM |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 28" x 15" x 15" |
| Notes |
Comes with Halogen bulbs installed. Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers Side, Freightliner Cascadia (2014-08), Cascadia 113 (2014-10), Cascadia 125 (2013-08) Left-Hand Side |
