Freightliner Cascadia Headlight Assembly Passenger Side 2008- up
FLL-520R
| Make | Freightliner |
| Model | Cascadia |
| Year | 2008-Up |
| OEM Part # | A06-51907-007, A06-51907-003, A06-51907-001 |
| Aftermarket Part # | DIY Solutions LHT01203, LHT01214; Dorman 888-5205; Eagle Eyes FL001-B001R |
| New/Used | New, Non OEM |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 28" x 15" x 15" |
| Notes | Comes with Halogen bulbs installed. Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers side, Freightliner Cascadia (2014-08), Cascadia 113 (2014-10), Cascadia 125 (2013-08) Right-Hand Side Headlight Assembly. |
FLL-520R
| Make | Freightliner |
| Model | Cascadia |
| Year | 2008-Up |
| OEM Part # | A06-51907-007, A06-51907-003, A06-51907-001 |
| Aftermarket Part # | DIY Solutions LHT01203, LHT01214; Dorman 888-5205; Eagle Eyes FL001-B001R |
| New/Used | New, Non OEM |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 28" x 15" x 15" |
| Notes | Comes with Halogen bulbs installed. Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers side, Freightliner Cascadia (2014-08), Cascadia 113 (2014-10), Cascadia 125 (2013-08) Right-Hand Side Headlight Assembly. |
Original: $85.95
-70%$85.95
$25.79Description
FLL-520R
| Make | Freightliner |
| Model | Cascadia |
| Year | 2008-Up |
| OEM Part # | A06-51907-007, A06-51907-003, A06-51907-001 |
| Aftermarket Part # | DIY Solutions LHT01203, LHT01214; Dorman 888-5205; Eagle Eyes FL001-B001R |
| New/Used | New, Non OEM |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 28" x 15" x 15" |
| Notes | Comes with Halogen bulbs installed. Freightliner Cascadia Headlight Assembly Drivers side, Freightliner Cascadia (2014-08), Cascadia 113 (2014-10), Cascadia 125 (2013-08) Right-Hand Side Headlight Assembly. |
