🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 2
GMC 4500 / 5500 / Top Kick Hood Quad Headlights
GMH-454
| Make | GMC |
| Model | 4500 / 5500 / Top Kick |
| Year | 2003-Up |
| OEM Part # | 25844477 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 300 lbs. |
| Dimensions | 30 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | QUAD HEADLIGHT |
GMH-454
| Make | GMC |
| Model | 4500 / 5500 / Top Kick |
| Year | 2003-Up |
| OEM Part # | 25844477 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 300 lbs. |
| Dimensions | 30 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | QUAD HEADLIGHT |
$748.50
Original: $2,495.00
-70%GMC 4500 / 5500 / Top Kick Hood Quad Headlights—
$2,495.00
$748.50Description
GMH-454
| Make | GMC |
| Model | 4500 / 5500 / Top Kick |
| Year | 2003-Up |
| OEM Part # | 25844477 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 300 lbs. |
| Dimensions | 30 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | QUAD HEADLIGHT |
