🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
GMC 4500 / 5500 / Top Kick Hood
GMH-452
| Make | GMC |
| Model | 4500 / 5500 / Top Kick |
| Year | 2003-Up |
| OEM Part # | 25844476, 25796425 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 300 lbs. |
| Dimensions | 30 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | Single Headlights |
GMH-452
| Make | GMC |
| Model | 4500 / 5500 / Top Kick |
| Year | 2003-Up |
| OEM Part # | 25844476, 25796425 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 300 lbs. |
| Dimensions | 30 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | Single Headlights |
$2,495.00
GMC 4500 / 5500 / Top Kick Hood—
$2,495.00
Description
GMH-452
| Make | GMC |
| Model | 4500 / 5500 / Top Kick |
| Year | 2003-Up |
| OEM Part # | 25844476, 25796425 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 300 lbs. |
| Dimensions | 30 3/4" Center Line Measurement |
| Notes | Single Headlights |
