🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 6
+1
Hino 238, 258, 268, 338 Grill
HNG-208
| SKU # | HNG-208 |
| Make | Hino |
| Model | 238, 258, 268, 338 |
| Year | 2010 and Down |
| OEM Part # | 53101-E0040, 53101-E0060, 763013210A |
| Aftermarket Part # | RH07010003-HD |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 25 lbs. |
| Dimensions | 60" x 21" x 10 " |
| Notes | Pre-2011 |
HNG-208
| SKU # | HNG-208 |
| Make | Hino |
| Model | 238, 258, 268, 338 |
| Year | 2010 and Down |
| OEM Part # | 53101-E0040, 53101-E0060, 763013210A |
| Aftermarket Part # | RH07010003-HD |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 25 lbs. |
| Dimensions | 60" x 21" x 10 " |
| Notes | Pre-2011 |
$385.00
Hino 238, 258, 268, 338 Grill—
$385.00
Description
HNG-208
| SKU # | HNG-208 |
| Make | Hino |
| Model | 238, 258, 268, 338 |
| Year | 2010 and Down |
| OEM Part # | 53101-E0040, 53101-E0060, 763013210A |
| Aftermarket Part # | RH07010003-HD |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 25 lbs. |
| Dimensions | 60" x 21" x 10 " |
| Notes | Pre-2011 |
