🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 6
+1
Hino 238, 258, 268, 338 Grill Newer Model 2011- Up. OEM #53100-E0062
HNG-238
| SKU # | HNG-238 |
| Make | Hino |
| Model | 238, 258, 268, 338 |
| Year | 2011 and Up |
| OEM Part # | 53100E0062, 53100E0063 |
| Aftermarket Part # | 1501-0038, S24113, 564.54002 |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 17 lbs |
| Dimensions | 57.5 X 28.5 X 10.5 |
| Notes | Newer model grill, 2011-UP |
HNG-238
| SKU # | HNG-238 |
| Make | Hino |
| Model | 238, 258, 268, 338 |
| Year | 2011 and Up |
| OEM Part # | 53100E0062, 53100E0063 |
| Aftermarket Part # | 1501-0038, S24113, 564.54002 |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 17 lbs |
| Dimensions | 57.5 X 28.5 X 10.5 |
| Notes | Newer model grill, 2011-UP |
$118.50
Original: $395.00
-70%Hino 238, 258, 268, 338 Grill Newer Model 2011- Up. OEM #53100-E0062—
$395.00
$118.50Description
HNG-238
| SKU # | HNG-238 |
| Make | Hino |
| Model | 238, 258, 268, 338 |
| Year | 2011 and Up |
| OEM Part # | 53100E0062, 53100E0063 |
| Aftermarket Part # | 1501-0038, S24113, 564.54002 |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 17 lbs |
| Dimensions | 57.5 X 28.5 X 10.5 |
| Notes | Newer model grill, 2011-UP |
