International 7300, 7400 & 7500 Workstar Hood, 3613761C94
INH-1430
| Make | International |
| Model | 7300, 7400 & 7500 Workstar |
| Year | 2007 & Newer |
| OEM Part # | 3613760C94, 3613761C93, 3613761C94 |
| Aftermarket Part # | AMHNV033-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 300 lbs |
| Dimensions | 40" Center Line Measurement |
| Notes | International 7300, 7400 & 7500 Workstar Set Back Axle New Hood. Round Headlamps. Hood has been used for OEM# 3613763C94 which had access door. |
INH-1430
| Make | International |
| Model | 7300, 7400 & 7500 Workstar |
| Year | 2007 & Newer |
| OEM Part # | 3613760C94, 3613761C93, 3613761C94 |
| Aftermarket Part # | AMHNV033-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 300 lbs |
| Dimensions | 40" Center Line Measurement |
| Notes | International 7300, 7400 & 7500 Workstar Set Back Axle New Hood. Round Headlamps. Hood has been used for OEM# 3613763C94 which had access door. |
Original: $2,777.00
-70%$2,777.00
$833.10Description
INH-1430
| Make | International |
| Model | 7300, 7400 & 7500 Workstar |
| Year | 2007 & Newer |
| OEM Part # | 3613760C94, 3613761C93, 3613761C94 |
| Aftermarket Part # | AMHNV033-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 300 lbs |
| Dimensions | 40" Center Line Measurement |
| Notes | International 7300, 7400 & 7500 Workstar Set Back Axle New Hood. Round Headlamps. Hood has been used for OEM# 3613763C94 which had access door. |
