International 7300, 7400, & 7500 Hood
INH-1230
| Make | International |
| Model | 7300, 7400, 7500 Workstar |
| Year | 2003-2007 |
| OEM Part # | 2585819C93, 3537837C99, 3612369C91, 3612369C92, 3612370C91, 3612370C92 |
| Aftermarket Part # | AMHNV026-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 350 lbs. LTL, 98"38"65" |
| Dimensions | 40" Center Line Measurement |
| Notes | International 7300, 7400, & 7500 New Hood. Square Headlamps. |
INH-1230
| Make | International |
| Model | 7300, 7400, 7500 Workstar |
| Year | 2003-2007 |
| OEM Part # | 2585819C93, 3537837C99, 3612369C91, 3612369C92, 3612370C91, 3612370C92 |
| Aftermarket Part # | AMHNV026-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 350 lbs. LTL, 98"38"65" |
| Dimensions | 40" Center Line Measurement |
| Notes | International 7300, 7400, & 7500 New Hood. Square Headlamps. |
Original: $2,267.00
-70%$2,267.00
$680.10Description
INH-1230
| Make | International |
| Model | 7300, 7400, 7500 Workstar |
| Year | 2003-2007 |
| OEM Part # | 2585819C93, 3537837C99, 3612369C91, 3612369C92, 3612370C91, 3612370C92 |
| Aftermarket Part # | AMHNV026-C |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 350 lbs. LTL, 98"38"65" |
| Dimensions | 40" Center Line Measurement |
| Notes | International 7300, 7400, & 7500 New Hood. Square Headlamps. |
