International 9200 Hood
INH-630F
| SKU # | INH-630F |
| Make | International |
| Model | 9200 |
| Year | 1997-1999 |
| OEM Part # | 3521968C91 & 3501142C91 |
| Aftermarket Part # | AMHNV011-C |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 325 lbs. |
| Dimensions | 59 1/2" Inch Center Line Measurement |
| Notes |
Set Back Axle. Grill Has Diamond-Shape Emblem. Flat Windshield. *Typically, a month before hood ships. Special order hood. |
INH-630F
| SKU # | INH-630F |
| Make | International |
| Model | 9200 |
| Year | 1997-1999 |
| OEM Part # | 3521968C91 & 3501142C91 |
| Aftermarket Part # | AMHNV011-C |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 325 lbs. |
| Dimensions | 59 1/2" Inch Center Line Measurement |
| Notes |
Set Back Axle. Grill Has Diamond-Shape Emblem. Flat Windshield. *Typically, a month before hood ships. Special order hood. |
Original: $2,801.00
-70%$2,801.00
$840.30Description
INH-630F
| SKU # | INH-630F |
| Make | International |
| Model | 9200 |
| Year | 1997-1999 |
| OEM Part # | 3521968C91 & 3501142C91 |
| Aftermarket Part # | AMHNV011-C |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 325 lbs. |
| Dimensions | 59 1/2" Inch Center Line Measurement |
| Notes |
Set Back Axle. Grill Has Diamond-Shape Emblem. Flat Windshield. *Typically, a month before hood ships. Special order hood. |
