International 9200I Hood
INH-630C
| SKU # | INH-630C |
| Make | International |
| Model | 9200I |
| Year | 1999-Up |
| OEM Part # | 3514033C91, 3551824C93, 3551824C96, 3714499C92 |
| Aftermarket Part # | AMHNV013-C |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 325 lbs. |
| Dimensions | 54" Center Line Measurement |
| Notes | Set Back Axle. Grill Has Diamond-Shape Emblem. Curved Windshield. |
INH-630C
| SKU # | INH-630C |
| Make | International |
| Model | 9200I |
| Year | 1999-Up |
| OEM Part # | 3514033C91, 3551824C93, 3551824C96, 3714499C92 |
| Aftermarket Part # | AMHNV013-C |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 325 lbs. |
| Dimensions | 54" Center Line Measurement |
| Notes | Set Back Axle. Grill Has Diamond-Shape Emblem. Curved Windshield. |
Original: $2,655.00
-70%$2,655.00
$796.50Description
INH-630C
| SKU # | INH-630C |
| Make | International |
| Model | 9200I |
| Year | 1999-Up |
| OEM Part # | 3514033C91, 3551824C93, 3551824C96, 3714499C92 |
| Aftermarket Part # | AMHNV013-C |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 325 lbs. |
| Dimensions | 54" Center Line Measurement |
| Notes | Set Back Axle. Grill Has Diamond-Shape Emblem. Curved Windshield. |
