Durabuilt Chrome Steel Aero Bumper, Fits Kenworth T-600
KWB-600C
| SKU # | KWB-600C |
| Make | Kenworth |
| Model | T-600 |
| Year | 1995-Up |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 150 lbs. LTL, fully crated, 98" x 24" x 34" |
| Dimensions | 18 Inches Tall |
| Notes | Steel Chrome Aero Bumper |
KWB-600C
| SKU # | KWB-600C |
| Make | Kenworth |
| Model | T-600 |
| Year | 1995-Up |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 150 lbs. LTL, fully crated, 98" x 24" x 34" |
| Dimensions | 18 Inches Tall |
| Notes | Steel Chrome Aero Bumper |
Original: $865.00
-70%$865.00
$259.50Description
KWB-600C
| SKU # | KWB-600C |
| Make | Kenworth |
| Model | T-600 |
| Year | 1995-Up |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 150 lbs. LTL, fully crated, 98" x 24" x 34" |
| Dimensions | 18 Inches Tall |
| Notes | Steel Chrome Aero Bumper |
