Durabuilt Steel Chrome Bumper Tex Square 19 in. for Peterbilt 379 / 357 / 378 Axle Forward
PBB-570C
| Make | Peterbilt |
| Model | 379 / 357 / 378 |
| Year | N/A |
| OEM Part # | ***We must verify your part number before shipping. Call 877-839-0159 to expedite the process and have part# or Vin#. |
| Aftermarket # | HC-0010-96 (18") |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | 150 |
| Dimensions | 19 Inches Tall |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. Axle Forward. |
PBB-570C
| Make | Peterbilt |
| Model | 379 / 357 / 378 |
| Year | N/A |
| OEM Part # | ***We must verify your part number before shipping. Call 877-839-0159 to expedite the process and have part# or Vin#. |
| Aftermarket # | HC-0010-96 (18") |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | 150 |
| Dimensions | 19 Inches Tall |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. Axle Forward. |
Description
PBB-570C
| Make | Peterbilt |
| Model | 379 / 357 / 378 |
| Year | N/A |
| OEM Part # | ***We must verify your part number before shipping. Call 877-839-0159 to expedite the process and have part# or Vin#. |
| Aftermarket # | HC-0010-96 (18") |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | 150 |
| Dimensions | 19 Inches Tall |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. Axle Forward. |
