12" Steel Chrome Bumper With Fog Light Hole Cutouts for Peterbilt 377
PBB-3038CL
| Make | Peterbilt |
| Model | 377 |
| Year | Pre 1991AE, 1987-1996 377 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | HH-2010-15 |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 lbs. |
| Dimensions | 94.75" x 12" |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. With Fog Light Hole Cutouts |
PBB-3038CL
| Make | Peterbilt |
| Model | 377 |
| Year | Pre 1991AE, 1987-1996 377 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | HH-2010-15 |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 lbs. |
| Dimensions | 94.75" x 12" |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. With Fog Light Hole Cutouts |
Original: $1,268.00
-70%$1,268.00
$380.40Description
PBB-3038CL
| Make | Peterbilt |
| Model | 377 |
| Year | Pre 1991AE, 1987-1996 377 |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | HH-2010-15 |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 lbs. |
| Dimensions | 94.75" x 12" |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. With Fog Light Hole Cutouts |
