12" Steel Chrome Bumper Without Fog Light Hole Cutouts for Peterbilt 377
PBB-3038C
| Make | Peterbilt |
| Model | 377 |
| Year | 1997- |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | Similar to HN-0010-15 (Check hole dimensions) |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 12" |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. Without Fog Light Hole Cutouts, Set Back Axle |
PBB-3038C
| Make | Peterbilt |
| Model | 377 |
| Year | 1997- |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | Similar to HN-0010-15 (Check hole dimensions) |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 12" |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. Without Fog Light Hole Cutouts, Set Back Axle |
Original: $1,268.00
-70%$1,268.00
$380.40Description
PBB-3038C
| Make | Peterbilt |
| Model | 377 |
| Year | 1997- |
| OEM Part # | |
| Aftermarket Part # | Similar to HN-0010-15 (Check hole dimensions) |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 140 |
| Dimensions | 12" |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome Bumper. Without Fog Light Hole Cutouts, Set Back Axle |
