18" Steel Chrome Ultra Max Bumper With Fog light Hole Cutouts for Peterbilt 379 / 357
PBB-3032WL
| Make | Peterbilt |
| Model | 379 / 357 |
| Year | 1987-2007 |
| OEM Part # | N/A |
| Aftermarket # | HC-2010-06, HC-2010-060NS (10 Ga.) |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | N/A |
| Dimensions | 18 Inches Tall |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome 18" Ultramax Bumper. With Fog Light Hole Cutouts. |
PBB-3032WL
| Make | Peterbilt |
| Model | 379 / 357 |
| Year | 1987-2007 |
| OEM Part # | N/A |
| Aftermarket # | HC-2010-06, HC-2010-060NS (10 Ga.) |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | N/A |
| Dimensions | 18 Inches Tall |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome 18" Ultramax Bumper. With Fog Light Hole Cutouts. |
Description
PBB-3032WL
| Make | Peterbilt |
| Model | 379 / 357 |
| Year | 1987-2007 |
| OEM Part # | N/A |
| Aftermarket # | HC-2010-06, HC-2010-060NS (10 Ga.) |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | N/A |
| Dimensions | 18 Inches Tall |
| Notes | New Non-OEM Steel Chrome 18" Ultramax Bumper. With Fog Light Hole Cutouts. |
