🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 5
Western Star 57X OEM Plastic Chrome Grill, A17-21726-002
| SKU # | WSG-U57X |
| Make | Western Star |
| Model | 57X |
| Year | 2023-up |
| OEM Part # | A17-21726-002 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Used |
| Ship-Weight | Currently has to ship on a pallet 56" x 40" and 85 lbs |
| Dimensions | See pictures below. |
| Notes | Western Star 57X OEM Plastic Chrome Grill. Comes with a bug screen. Minor cosmetic blemishes |
| SKU # | WSG-U57X |
| Make | Western Star |
| Model | 57X |
| Year | 2023-up |
| OEM Part # | A17-21726-002 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Used |
| Ship-Weight | Currently has to ship on a pallet 56" x 40" and 85 lbs |
| Dimensions | See pictures below. |
| Notes | Western Star 57X OEM Plastic Chrome Grill. Comes with a bug screen. Minor cosmetic blemishes |
$395.00
Western Star 57X OEM Plastic Chrome Grill, A17-21726-002—
$395.00
Description
| SKU # | WSG-U57X |
| Make | Western Star |
| Model | 57X |
| Year | 2023-up |
| OEM Part # | A17-21726-002 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Used |
| Ship-Weight | Currently has to ship on a pallet 56" x 40" and 85 lbs |
| Dimensions | See pictures below. |
| Notes | Western Star 57X OEM Plastic Chrome Grill. Comes with a bug screen. Minor cosmetic blemishes |
