🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 2
Freightliner Columbia Grill With Bugscreen with Attachment Kit
FLG-320
| SKU # | FLG-320 |
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 2001 - Up |
| OEM Part # | A17-15107-000, A17-15251-003, A17-13590-002, A17-13590-004, A17-13590-008, A17-13590-006, A17-13590-012, A17-15251-001, A17-15251-002, A17-15251-003, A17-13590-011, A17-13590-009, A17-13590-010 |
| Aftermarket Part # | GRFLC0L0211 |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 48" x 26" x 6" |
| Notes | Freightliner Columbia New Grill. INCLUDES ATTACHMENT KIT. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
FLG-320
| SKU # | FLG-320 |
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 2001 - Up |
| OEM Part # | A17-15107-000, A17-15251-003, A17-13590-002, A17-13590-004, A17-13590-008, A17-13590-006, A17-13590-012, A17-15251-001, A17-15251-002, A17-15251-003, A17-13590-011, A17-13590-009, A17-13590-010 |
| Aftermarket Part # | GRFLC0L0211 |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 48" x 26" x 6" |
| Notes | Freightliner Columbia New Grill. INCLUDES ATTACHMENT KIT. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
$88.50
Original: $295.00
-70%Freightliner Columbia Grill With Bugscreen with Attachment Kit—
$295.00
$88.50Description
FLG-320
| SKU # | FLG-320 |
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 2001 - Up |
| OEM Part # | A17-15107-000, A17-15251-003, A17-13590-002, A17-13590-004, A17-13590-008, A17-13590-006, A17-13590-012, A17-15251-001, A17-15251-002, A17-15251-003, A17-13590-011, A17-13590-009, A17-13590-010 |
| Aftermarket Part # | GRFLC0L0211 |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 48" x 26" x 6" |
| Notes | Freightliner Columbia New Grill. INCLUDES ATTACHMENT KIT. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
