🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 2
Freightliner Columbia Headlight Bezel Passenger Side
FLL-321R
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 1996-2011 |
| OEM Part # | A06-32242-003, A06-32242-001, 632242003 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Dimensions | 26" x 11" x 5" |
| Notes | Freightliner Columbia New Headlight Bezel Passenger Side Right Side |
FLL-321R
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 1996-2011 |
| OEM Part # | A06-32242-003, A06-32242-001, 632242003 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Dimensions | 26" x 11" x 5" |
| Notes | Freightliner Columbia New Headlight Bezel Passenger Side Right Side |
$54.00
Freightliner Columbia Headlight Bezel Passenger Side—
$54.00
Description
FLL-321R
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 1996-2011 |
| OEM Part # | A06-32242-003, A06-32242-001, 632242003 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Dimensions | 26" x 11" x 5" |
| Notes | Freightliner Columbia New Headlight Bezel Passenger Side Right Side |
