🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 2
Freightliner Columbia Headlight Bezel Chrome Drivers Side
FLL-321L
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 1996-2011 |
| OEM Part # | A06-32242-002, A06-32242-000, 632242002 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Ship-Dimensions | 26" x 11" x 5" |
| Notes | Freightliner Columbia Chrome Headlight Bezel Drivers Side Left Side |
FLL-321L
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 1996-2011 |
| OEM Part # | A06-32242-002, A06-32242-000, 632242002 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Ship-Dimensions | 26" x 11" x 5" |
| Notes | Freightliner Columbia Chrome Headlight Bezel Drivers Side Left Side |
$54.00
Freightliner Columbia Headlight Bezel Chrome Drivers Side—
$54.00
Description
FLL-321L
| Make | Freightliner |
| Model | Columbia |
| Year | 1996-2011 |
| OEM Part # | A06-32242-002, A06-32242-000, 632242002 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Ship-Dimensions | 26" x 11" x 5" |
| Notes | Freightliner Columbia Chrome Headlight Bezel Drivers Side Left Side |
