🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 2
Freightliner M2 106 112 Headlight Bezel Drivers Side Chrome
FLL-421L
| Make | Freightliner |
| Model | M2 106 / 112 |
| Year | 2002-2011 |
| OEM Part # | A17-14929-000, A17-14519-000, A17-14676-000, A17-14930-000 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Dimensions | 25" x 11" x 3" |
| Notes | Freightliner M2 106 / 112 New Non-OEM Chrome Headlight Bezel Drivers Side |
FLL-421L
| Make | Freightliner |
| Model | M2 106 / 112 |
| Year | 2002-2011 |
| OEM Part # | A17-14929-000, A17-14519-000, A17-14676-000, A17-14930-000 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Dimensions | 25" x 11" x 3" |
| Notes | Freightliner M2 106 / 112 New Non-OEM Chrome Headlight Bezel Drivers Side |
$44.00
Freightliner M2 106 112 Headlight Bezel Drivers Side Chrome—
$44.00
Description
FLL-421L
| Make | Freightliner |
| Model | M2 106 / 112 |
| Year | 2002-2011 |
| OEM Part # | A17-14929-000, A17-14519-000, A17-14676-000, A17-14930-000 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | New |
| Ship Weight | 5 lbs |
| Dimensions | 25" x 11" x 3" |
| Notes | Freightliner M2 106 / 112 New Non-OEM Chrome Headlight Bezel Drivers Side |
