Freightliner M2 106 Grill Painted Includes Attachment Kit
FLG-406P
| SKU # | FLG-406P |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106, M2-112 |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-14104-000, A14-14787-000 |
| Aftermarket Part # | GRFLBCM2PAGR |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 8 lbs. |
| Dimensions | Shipping Dimensions 47" x 19" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 & M2-112 New Non-OEM Painted Grill. Bug Screen Included. INCLUDES ATTACHMENT KIT. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
FLG-406P
| SKU # | FLG-406P |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106, M2-112 |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-14104-000, A14-14787-000 |
| Aftermarket Part # | GRFLBCM2PAGR |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 8 lbs. |
| Dimensions | Shipping Dimensions 47" x 19" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 & M2-112 New Non-OEM Painted Grill. Bug Screen Included. INCLUDES ATTACHMENT KIT. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
Original: $149.00
-70%$149.00
$44.70Description
FLG-406P
| SKU # | FLG-406P |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106, M2-112 |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-14104-000, A14-14787-000 |
| Aftermarket Part # | GRFLBCM2PAGR |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 8 lbs. |
| Dimensions | Shipping Dimensions 47" x 19" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 & M2-112 New Non-OEM Painted Grill. Bug Screen Included. INCLUDES ATTACHMENT KIT. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
