Freightliner M2 106 Vocational Series Chrome Grill, Cosblem
FLG-U406VOC
| SKU # | FLG-U406VOC |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106 Vocational Series Trucks |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-15699-001 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Cosblem, Take-off |
| Ship-Weight | 16 lbs. |
| Dimensions | 50" x 24" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 Vocational OEM grills with bug screen. It will only fit Vocational Style Trucks. Conditions may vary from unit to unit. Any significant marks will be photoed for your approval. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
FLG-U406VOC
| SKU # | FLG-U406VOC |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106 Vocational Series Trucks |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-15699-001 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Cosblem, Take-off |
| Ship-Weight | 16 lbs. |
| Dimensions | 50" x 24" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 Vocational OEM grills with bug screen. It will only fit Vocational Style Trucks. Conditions may vary from unit to unit. Any significant marks will be photoed for your approval. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
Original: $149.99
-70%$149.99
$45.00Description
FLG-U406VOC
| SKU # | FLG-U406VOC |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106 Vocational Series Trucks |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-15699-001 |
| Aftermarket Part # | |
| New/Used | Cosblem, Take-off |
| Ship-Weight | 16 lbs. |
| Dimensions | 50" x 24" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 Vocational OEM grills with bug screen. It will only fit Vocational Style Trucks. Conditions may vary from unit to unit. Any significant marks will be photoed for your approval. *Call for multiple quantity shipping discount.* |
