Durabuilt Chrome Plastic Grille Surround, Fits Kenworth T-680 L45-6064-110
KWG-685
The Kenworth T-680 Plastic Grill Surround provides reliable protection for your truck. Designed to fit Kenworth T-680 model trucks, this plastic surround is long-lasting and resistant to scratches and UV rays. Get reliable protection for your truck with the Kenworth T-680 Plastic Grill Surround.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2012-2020 |
| OEM Part # | L29-6153-100 |
| Aftermarket # | |
| New/Used | Non-OEM - Aftermarket |
| Ship-Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 52 7/16" x 38 3/8" |
| Notes | Plastic Grill Surround |
KWG-685
The Kenworth T-680 Plastic Grill Surround provides reliable protection for your truck. Designed to fit Kenworth T-680 model trucks, this plastic surround is long-lasting and resistant to scratches and UV rays. Get reliable protection for your truck with the Kenworth T-680 Plastic Grill Surround.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2012-2020 |
| OEM Part # | L29-6153-100 |
| Aftermarket # | |
| New/Used | Non-OEM - Aftermarket |
| Ship-Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 52 7/16" x 38 3/8" |
| Notes | Plastic Grill Surround |
Description
KWG-685
The Kenworth T-680 Plastic Grill Surround provides reliable protection for your truck. Designed to fit Kenworth T-680 model trucks, this plastic surround is long-lasting and resistant to scratches and UV rays. Get reliable protection for your truck with the Kenworth T-680 Plastic Grill Surround.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2012-2020 |
| OEM Part # | L29-6153-100 |
| Aftermarket # | |
| New/Used | Non-OEM - Aftermarket |
| Ship-Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | 52 7/16" x 38 3/8" |
| Notes | Plastic Grill Surround |
