Durabuilt Mack Granite CV Chrome Grill Replacement 25435969
MKG-520C
Enhance your truck's appearance with this chrome grille surround. The front of work trucks endures a lot of wear and tear. Whether due to time or collision damage, Big Truck Hoods offers an excellent selection of Mack GU front-end parts. We have what it takes to get your truck back on the road and looking good.
| Make | Mack |
| Model | Granite CV713 |
| Year | 2007-Down |
| OEM Part # | 25435969, MK25135969, 6MF4113A |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 20 lbs. |
| Dimensions | 45"x30"x5" |
| Notes | Stainless Grille Replacement |
MKG-520C
Enhance your truck's appearance with this chrome grille surround. The front of work trucks endures a lot of wear and tear. Whether due to time or collision damage, Big Truck Hoods offers an excellent selection of Mack GU front-end parts. We have what it takes to get your truck back on the road and looking good.
| Make | Mack |
| Model | Granite CV713 |
| Year | 2007-Down |
| OEM Part # | 25435969, MK25135969, 6MF4113A |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 20 lbs. |
| Dimensions | 45"x30"x5" |
| Notes | Stainless Grille Replacement |
Description
MKG-520C
Enhance your truck's appearance with this chrome grille surround. The front of work trucks endures a lot of wear and tear. Whether due to time or collision damage, Big Truck Hoods offers an excellent selection of Mack GU front-end parts. We have what it takes to get your truck back on the road and looking good.
| Make | Mack |
| Model | Granite CV713 |
| Year | 2007-Down |
| OEM Part # | 25435969, MK25135969, 6MF4113A |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 20 lbs. |
| Dimensions | 45"x30"x5" |
| Notes | Stainless Grille Replacement |
