Durabuilt Mack Granite GU Chrome Grill Replacement 82720309
MKG-820C
Upgrade your truck's look with this chrome grille replacement. The front of work trucks experiences significant wear and tear, whether from age or collision damage. Big Truck Hoods offers a fantastic selection of front-end parts for Mack GU trucks. We have everything you need to get your truck back on the road and looking great.
| Make | Mack |
| Model | Granite GU, GU713, GU813, CT713 |
| Year | 2008-UP |
| OEM Part # | 82720309 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 13 lbs. |
| Dimensions | 45"x30"x5" |
| Notes | Stainless Grille Replacement |
MKG-820C
Upgrade your truck's look with this chrome grille replacement. The front of work trucks experiences significant wear and tear, whether from age or collision damage. Big Truck Hoods offers a fantastic selection of front-end parts for Mack GU trucks. We have everything you need to get your truck back on the road and looking great.
| Make | Mack |
| Model | Granite GU, GU713, GU813, CT713 |
| Year | 2008-UP |
| OEM Part # | 82720309 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 13 lbs. |
| Dimensions | 45"x30"x5" |
| Notes | Stainless Grille Replacement |
Original: $288.99
-70%$288.99
$86.70Description
MKG-820C
Upgrade your truck's look with this chrome grille replacement. The front of work trucks experiences significant wear and tear, whether from age or collision damage. Big Truck Hoods offers a fantastic selection of front-end parts for Mack GU trucks. We have everything you need to get your truck back on the road and looking great.
| Make | Mack |
| Model | Granite GU, GU713, GU813, CT713 |
| Year | 2008-UP |
| OEM Part # | 82720309 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | Non-OEM |
| Ship Weight | 13 lbs. |
| Dimensions | 45"x30"x5" |
| Notes | Stainless Grille Replacement |
