🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1 / 2
Volvo VNL, VNM Gen 1 LH Headlight
VOL-210L
| Make | Volvo |
| Model | VNL, VNM Gen 1 |
| Year | 1998-2003 |
| OEM Part # | 0093659, 1623714, 8080014, 8082040, 888-5508, 8885508 |
| Aftermarket Part # | Not specified |
| Condition | New |
| Ship Weight | 12 lbs |
| Dimensions | Ship Size 30" x 47" x 4" |
| Notes | Volvo VNL Gen 1 Left-hand side new Non-OEM headlight assembly. 1998-2003 Bluebird Vision (2014-07), Volvo VN (2004-01), Volvo VNM (2001), Volvo VNL (2004-01) |
VOL-210L
| Make | Volvo |
| Model | VNL, VNM Gen 1 |
| Year | 1998-2003 |
| OEM Part # | 0093659, 1623714, 8080014, 8082040, 888-5508, 8885508 |
| Aftermarket Part # | Not specified |
| Condition | New |
| Ship Weight | 12 lbs |
| Dimensions | Ship Size 30" x 47" x 4" |
| Notes | Volvo VNL Gen 1 Left-hand side new Non-OEM headlight assembly. 1998-2003 Bluebird Vision (2014-07), Volvo VN (2004-01), Volvo VNM (2001), Volvo VNL (2004-01) |
$195.00
Volvo VNL, VNM Gen 1 LH Headlight—
$195.00
Description
VOL-210L
| Make | Volvo |
| Model | VNL, VNM Gen 1 |
| Year | 1998-2003 |
| OEM Part # | 0093659, 1623714, 8080014, 8082040, 888-5508, 8885508 |
| Aftermarket Part # | Not specified |
| Condition | New |
| Ship Weight | 12 lbs |
| Dimensions | Ship Size 30" x 47" x 4" |
| Notes | Volvo VNL Gen 1 Left-hand side new Non-OEM headlight assembly. 1998-2003 Bluebird Vision (2014-07), Volvo VN (2004-01), Volvo VNM (2001), Volvo VNL (2004-01) |
