International LT Headlight Chrome 2017 - 2021 LH Headlight Assembly Full LED
| SKU # | INL-1530L |
| Make | International |
| Model | LT |
| Year | 2017 & Up |
| OEM Part # | 4172886C91 (Halogen) |
| Aftermarket Part # | N/A |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 14 lbs. |
| Dimensions | 30" x 15" x 14" |
| Notes | International LT Headlight Assembly Driver Side Full LED w/bulbs. DOT/SAE, FMVSS 108. |
| SKU # | INL-1530L |
| Make | International |
| Model | LT |
| Year | 2017 & Up |
| OEM Part # | 4172886C91 (Halogen) |
| Aftermarket Part # | N/A |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 14 lbs. |
| Dimensions | 30" x 15" x 14" |
| Notes | International LT Headlight Assembly Driver Side Full LED w/bulbs. DOT/SAE, FMVSS 108. |
Original: $495.00
-70%$495.00
$148.50Description
| SKU # | INL-1530L |
| Make | International |
| Model | LT |
| Year | 2017 & Up |
| OEM Part # | 4172886C91 (Halogen) |
| Aftermarket Part # | N/A |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 14 lbs. |
| Dimensions | 30" x 15" x 14" |
| Notes | International LT Headlight Assembly Driver Side Full LED w/bulbs. DOT/SAE, FMVSS 108. |
