Durabilt Headlight, Fits Kenworth T680 Chrome Halogen Projector Driver Side, P54-6103-11000
KWL-680CL
Look at these chrome projector-style headlights if you need high-quality OEM replacement headlights. They come with halogen bulbs designed to be plug-and-play while meeting all DOT and SAE standards.
- H1 and H7 Bulbs.
- Amber LED turn signal.
- 2-year warranty.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2013 & 2019 |
| OEM Part # | Â P54-6103-11000, P54-6164-110 |
| Aftermarket # | |
| New/Used | New, non-OEM, Depo or Eagle Eyes |
| Ship-Weight | 24 lbs |
| Dimensions | 29.5" x 17" x 13.5" |
| Notes | It comes with bulbs included. Chrome Projector Headlights Driver Side |
KWL-680CL
Look at these chrome projector-style headlights if you need high-quality OEM replacement headlights. They come with halogen bulbs designed to be plug-and-play while meeting all DOT and SAE standards.
- H1 and H7 Bulbs.
- Amber LED turn signal.
- 2-year warranty.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2013 & 2019 |
| OEM Part # | Â P54-6103-11000, P54-6164-110 |
| Aftermarket # | |
| New/Used | New, non-OEM, Depo or Eagle Eyes |
| Ship-Weight | 24 lbs |
| Dimensions | 29.5" x 17" x 13.5" |
| Notes | It comes with bulbs included. Chrome Projector Headlights Driver Side |
Original: $249.99
-70%$249.99
$75.00Description
KWL-680CL
Look at these chrome projector-style headlights if you need high-quality OEM replacement headlights. They come with halogen bulbs designed to be plug-and-play while meeting all DOT and SAE standards.
- H1 and H7 Bulbs.
- Amber LED turn signal.
- 2-year warranty.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2013 & 2019 |
| OEM Part # | Â P54-6103-11000, P54-6164-110 |
| Aftermarket # | |
| New/Used | New, non-OEM, Depo or Eagle Eyes |
| Ship-Weight | 24 lbs |
| Dimensions | 29.5" x 17" x 13.5" |
| Notes | It comes with bulbs included. Chrome Projector Headlights Driver Side |
