Freightliner M2 106 Vocational Chrome Grill Includes, OEM, Cos-blem
FLG-406C
| SKU # | FLG-406C |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106, M2-112 |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-14104-001, A17-14787-001, A17-21024-001, S 19522, 564.14012C, 242-5208, 2425208 |
| Aftermarket Part # | GRFLBCM2CRGR |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 8 lbs. |
| Dimensions | 47" x 19" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 & M2-112 New Grill. INCLUDES ATTACHMENT KIT. Freightliner M2 106 (2015-03), Thomas SAF-T-LINER C2 (2015-04) *Call for multiple quantity shipping discount.* |
FLG-406C
| SKU # | FLG-406C |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106, M2-112 |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-14104-001, A17-14787-001, A17-21024-001, S 19522, 564.14012C, 242-5208, 2425208 |
| Aftermarket Part # | GRFLBCM2CRGR |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 8 lbs. |
| Dimensions | 47" x 19" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 & M2-112 New Grill. INCLUDES ATTACHMENT KIT. Freightliner M2 106 (2015-03), Thomas SAF-T-LINER C2 (2015-04) *Call for multiple quantity shipping discount.* |
Description
FLG-406C
| SKU # | FLG-406C |
| Make | Freightliner |
| Model | M2-106, M2-112 |
| Year | 2005 - Up |
| OEM Part # | A17-14104-001, A17-14787-001, A17-21024-001, S 19522, 564.14012C, 242-5208, 2425208 |
| Aftermarket Part # | GRFLBCM2CRGR |
| New/Used | New |
| Ship-Weight | 8 lbs. |
| Dimensions | 47" x 19" x 3" |
| Notes | Freightliner M2-106 & M2-112 New Grill. INCLUDES ATTACHMENT KIT. Freightliner M2 106 (2015-03), Thomas SAF-T-LINER C2 (2015-04) *Call for multiple quantity shipping discount.* |
