Freightliner M2 Fender Extension Passengers Side, 17-13684-013
FLM-407R
| Make | Freightliner |
| Model | M2 |
| Year | 2003-2021 |
| OEM Part # | 17-13684-013 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | 90 lbs. |
| Dimensions | Must ship LTL on a pallet, 48"x40"x36" |
| Notes | Freightliner M2 Passengers Side Fender Extension |
FLM-407R
| Make | Freightliner |
| Model | M2 |
| Year | 2003-2021 |
| OEM Part # | 17-13684-013 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | 90 lbs. |
| Dimensions | Must ship LTL on a pallet, 48"x40"x36" |
| Notes | Freightliner M2 Passengers Side Fender Extension |
Original: $227.00
-70%$227.00
$68.10Description
FLM-407R
| Make | Freightliner |
| Model | M2 |
| Year | 2003-2021 |
| OEM Part # | 17-13684-013 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New Non-OEM |
| Ship Weight | 90 lbs. |
| Dimensions | Must ship LTL on a pallet, 48"x40"x36" |
| Notes | Freightliner M2 Passengers Side Fender Extension |
