Mack CH Headlights LH
MKL-420L
| Make | Mack |
| Model | CH |
| Year | 1988-Up |
| OEM Part # | Â 25163253 |
| Aftermarket PN# | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 12 lbs |
| Ship-Dimensions | 28 x 13 x 11 Inches |
| Notes | Headlights for Set Back Axle Only |
MKL-420L
| Make | Mack |
| Model | CH |
| Year | 1988-Up |
| OEM Part # | Â 25163253 |
| Aftermarket PN# | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 12 lbs |
| Ship-Dimensions | 28 x 13 x 11 Inches |
| Notes | Headlights for Set Back Axle Only |
Description
MKL-420L
| Make | Mack |
| Model | CH |
| Year | 1988-Up |
| OEM Part # | Â 25163253 |
| Aftermarket PN# | |
| New/Used | Non-OEM |
| Ship-Weight | 12 lbs |
| Ship-Dimensions | 28 x 13 x 11 Inches |
| Notes | Headlights for Set Back Axle Only |
