Value-HD Headlight, Fits Kenworth T680 Chrome Projector Headlights Right Side, P54-6103-11000R
KWL-680CR-V
If you need high-quality OEM replacement headlights, look at these chrome projector-style headlights. They come with halogen bulbs and are designed to be plug-and-play while meeting all DOT and SAE standards.
- H1 and H7 Bulbs.
- Amber LED turn signal.
- 1-year warranty.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2013 & 2019 |
| OEM Part # | Â P54-6103-11000R, P54-6164-110R |
| Aftermarket # | |
| New/Used | New, non-OEM |
| Ship-Weight | 24 lbs |
| Dimensions | 29.5" x 17" x 13.5" |
| Notes | It comes with bulbs included. Chrome Projector Headlights Right Side |
KWL-680CR-V
If you need high-quality OEM replacement headlights, look at these chrome projector-style headlights. They come with halogen bulbs and are designed to be plug-and-play while meeting all DOT and SAE standards.
- H1 and H7 Bulbs.
- Amber LED turn signal.
- 1-year warranty.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2013 & 2019 |
| OEM Part # | Â P54-6103-11000R, P54-6164-110R |
| Aftermarket # | |
| New/Used | New, non-OEM |
| Ship-Weight | 24 lbs |
| Dimensions | 29.5" x 17" x 13.5" |
| Notes | It comes with bulbs included. Chrome Projector Headlights Right Side |
Original: $369.99
-70%$369.99
$111.00Description
KWL-680CR-V
If you need high-quality OEM replacement headlights, look at these chrome projector-style headlights. They come with halogen bulbs and are designed to be plug-and-play while meeting all DOT and SAE standards.
- H1 and H7 Bulbs.
- Amber LED turn signal.
- 1-year warranty.
| Make | Kenworth |
| Model | T-680 |
| Year | 2013 & 2019 |
| OEM Part # | Â P54-6103-11000R, P54-6164-110R |
| Aftermarket # | |
| New/Used | New, non-OEM |
| Ship-Weight | 24 lbs |
| Dimensions | 29.5" x 17" x 13.5" |
| Notes | It comes with bulbs included. Chrome Projector Headlights Right Side |
