Value HD-Mack GU Set Forward Axle Granite RH Headlight; 25105807
Mack GU Set Forward Axle Granite LH Headlight Assy 2008-2019
Passenger Side
OEM part number- 25105807
| Make | Mack |
| Model | GU |
| Year | 2008-2019 |
| OEM Part # | 25105807 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New |
| Ship Weight | 10 lbs. |
| Dimensions | 22"x12"x11" |
| Notes | Mack GU Set Forward Axle RH Headlight Assy 2008-2019 |
Mack GU Set Forward Axle Granite LH Headlight Assy 2008-2019
Passenger Side
OEM part number- 25105807
| Make | Mack |
| Model | GU |
| Year | 2008-2019 |
| OEM Part # | 25105807 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New |
| Ship Weight | 10 lbs. |
| Dimensions | 22"x12"x11" |
| Notes | Mack GU Set Forward Axle RH Headlight Assy 2008-2019 |
Description
Mack GU Set Forward Axle Granite LH Headlight Assy 2008-2019
Passenger Side
OEM part number- 25105807
| Make | Mack |
| Model | GU |
| Year | 2008-2019 |
| OEM Part # | 25105807 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New |
| Ship Weight | 10 lbs. |
| Dimensions | 22"x12"x11" |
| Notes | Mack GU Set Forward Axle RH Headlight Assy 2008-2019 |
