Volvo VNL Gen 3 Full LED w/DRL LH Headlight w/ included module, 2018-UP
Big Truck Hoods offers this commercial truck part, Volvo VNL Gen RH Headlight.
- Made for the Volvo brand
- Brand new aftermarket truck part
- Fits model years 2018-UP
- Fast shippingÂ
- Commercial truck parts in stock
- Friendly customer service
VOL-610BEL
| Make | Volvo |
| Model | VNL Gen 3 |
| Year | 2018 |
| OEM Part # | 23680018 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | Ship Size 34" x 14" x 14" 15 lbs. |
| Notes | Volvo VNL (2018-UP) |
Big Truck Hoods offers this commercial truck part, Volvo VNL Gen RH Headlight.
- Made for the Volvo brand
- Brand new aftermarket truck part
- Fits model years 2018-UP
- Fast shippingÂ
- Commercial truck parts in stock
- Friendly customer service
VOL-610BEL
| Make | Volvo |
| Model | VNL Gen 3 |
| Year | 2018 |
| OEM Part # | 23680018 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | Ship Size 34" x 14" x 14" 15 lbs. |
| Notes | Volvo VNL (2018-UP) |
Description
Big Truck Hoods offers this commercial truck part, Volvo VNL Gen RH Headlight.
- Made for the Volvo brand
- Brand new aftermarket truck part
- Fits model years 2018-UP
- Fast shippingÂ
- Commercial truck parts in stock
- Friendly customer service
VOL-610BEL
| Make | Volvo |
| Model | VNL Gen 3 |
| Year | 2018 |
| OEM Part # | 23680018 |
| Aftermarket Part # | |
| Condition | New |
| Ship Weight | 15 lbs. |
| Dimensions | Ship Size 34" x 14" x 14" 15 lbs. |
| Notes | Volvo VNL (2018-UP) |
